Projekt MANDORIA - zakládající členové

Martin "Tsheego" Číhal (ex Sickness)

 

•  kytara, zpěv, klávesy, basa, some texts, arrange
 

•  MIDI programming, reamping, recording, mix, mastering

 

František "Frantic" Komínek (ex Absurd Conflict)

 

•  kytara, klávesy, MIDI programming
 

•  arrange, reamping, recording


Historie a současnost

Projekt MANDORIA byl založen v roce 2007 dvojicí kytaristů (multiinstrumentalistů).

Psal se rok 2007, slovo dalo slovo, nápady byly a tak se začalo. Postupně jsme dali dohromady skladby zhruba v délce CD stopáže. V té době započalo i hledání dalších hudebníků v řadách našich známejch a kamarádů, aby tento projekt mohl spatřit světlo světa živého vystupování.

Povedlo se a od roku 2008 až do cca roku 2012 byla sestava schopná živě vystupovat.

V průběhu "aktivního života" projektu MANDORIA se v sestavě vystřídal jen baskytarista, jinak to drželo celkem pohromadě a užili jsme to se spoustou super vzpomínek na bezva lidi, akce, vystoupení - za to dík všem, kteří se na tom podíleli. Natočilo se CD Inspirations And Dreams (I&D), které až na pár výjimek otextoval můj velkej kamarád Buri (ex Sickness), tímto mu patří náš dík za možnost využití jeho textů.

V roce 2012 opustili sestavu pro živé vystupování bubeník a basák, klávesistka víceméně vyčkávala, jak se to bude celé dál vyvíjet. Přes veškeré úsilí a snahu najít nové hráče do sestavy jsme se nakonec rozhodli udělat pauzu, takže projekt ulehl k dlouhému zimnímu spánku. V průběhu let 2014-2016 vzniklo pak ještě EP FRAGMENTS. Bicí nahrál můj brácha Luděk (ex Sickness). Díky za to.

Od začátku roku 2017 vytvářím nový věci sám. Dělám na novým materiálu, kterej bude zpracováván jen studiově a bude zdarma publikován pro radost všem spřízněným duším, jak nově příchozím, tak pochopitelně i těm, kteří nás v minulosti podporovali. Prozatím neuvažuju o tvorbě sestavy pro živý hraní, ale kdo ví, nikdy neříkej nikdy...

Tscheego

Kde jsme


Soundcloud

Youtube

Bandzone

Facebook

Twitter

Archiv webu

 

Doporučujeme